NOVÉ KNIHY


SUPERSONIC

nadzvuková rýchlosť uzatvárania predaja


Tamás Kasza a Kazimír Žák spojili svoje sily a napísali úplne novú knihu o tom, čo je v predaji najdôležitejšie - samotné uzatvorenie.

Ešte nikto pred touto knihou tak detailne nepopísal ako rozmýšľa dnešný zákazník, prečo sa správa inak a čo je skutočne za tým.

V ich ponímaní je obchod niečo, čo je úplne prirodzené, nikto nikomu nič nevnucuje a zákazník sa necíti byť nijako manipulovaný.

Je to svieže dielo, v ktorom autori detailne popísali postup ako vyriešiť aj dosť beznádejné obchodné prípady.

Každý dobrý obchodník rýchlo pochopí, čo pri predaji robí dobre, na čom musí popracovať a kde robí chyby.

Kniha Vám odhalí najväčšie tajomstvá uzatvárania predaja ako aj jednoduchý postup ako dosiahnuť, že zákazník nepôjde ku konkurencii, ale dá PENIAZE Vám.

Je to skvost, ktorý by nemal chýbať pri zaškoľovaní, výcviku a  tréningoch predajcov v žiadnej firme.

Je vhodná pre každého človeka, ktorý to s poctivým predajom myslí vážne, chce sa živiť ako obchodník alebo sa chce v predaji výrazne zlepšiť.

Obsahuje nielen fungujúcu technológiu uzatvárania predaja, ale aj množstvo praktických návodov a hlavne veľa konkrétnych príkladov priamo z obchodníckej praxe.


Napísali o knihe:

Mám naštudovaných veľa materiálov o predaji. Pravdu poviem, že knihy týchto 2 autorov sú na popredných miestach v mojej knižnici, no a  SUPERSONIC - osobne si myslím, že som našiel Svätý Grál (doslova zlatú truhlicu) v uzatváraní predaja.“

Marián Dúbravský, FRAXIS s.r.o.

Cena: 19,80 EUR
( + 3 EUR poštovné - neplatí pre objednávky do 1.7.2017)
(pri objednávkach do 1.7.2017, objednávateľ neplatí poštovné)


Nezabudnite na náš posledný bestseller:

O knihe:

“Mala som tú príležitosť ako jedna z prvých prečítať si knihu pána Žáka, ktorú vydal pod zaujímavým názvom 1+1=11

Riadim svoje podnikateľské aktivity a už sa roky dennodenne potýkam či už vo svojich firmách alebo u klientov s rovnakými bariérami alebo ťažkosťami, o ktorých sa v tejto knižke píše. 

Priznám sa, že som ju prečítala takmer jedným dychom.

Prečo? 

Veľmi dobre a ľahko sa číta, napriek tomu, že nie vždy ide o ľahké témy. Niekedy sa doslova jedná skôr o "nočné mory" podnikateľov alebo manažérov. 

Je písaná s nadhľadom, dýcha z nej dokonca humor. 

Páči sa mi úprimnosť autora. 

Jeho hľadiská sa môžu zdať občas tvrdé. Nekalkuluje či nedajboh niekoho neurazí. Ale taký je aj život a podnikanie, či riadenie ľudí ako také. Navyše cítiť, že autor píše o tom, čo zažil a pozoroval na vlastnej koži. 

Táto kniha zrejme nemá ambíciu stať sa vážnou učebnicou manažmentu s množstvom definícií a ťažkopádnych poučiek. Je to svieže dielo, ktoré autor veľmi výstižne nazval inšpiráciou.

PhDr. Anna Matúsová, Performia s.r.o.Cena: 16,50 EUR + 3 EUR poštovné
(pri objednaní viac kníh naraz, objednávateľ platí len jedno poštovné)