Knihy


SUPERSONIC

nadzvuková rýchlosť uzatvárania predaja


Tamás Kasza a Kazimír Žák spojili svoje sily a napísali úplne novú knihu o tom, čo je v predaji najdôležitejšie - samotné uzatvorenie.

Ešte nikto pred touto knihou tak detailne nepopísal ako rozmýšľa dnešný zákazník, prečo sa správa inak a čo je skutočne za tým.

V ich ponímaní je obchod niečo, čo je úplne prirodzené, nikto nikomu nič nevnucuje a zákazník sa necíti byť nijako manipulovaný.

Je to svieže dielo, v ktorom autori detailne popísali postup ako vyriešiť aj dosť beznádejné obchodné prípady.

Každý dobrý obchodník rýchlo pochopí, čo pri predaji robí dobre, na čom musí popracovať a kde robí chyby.

Kniha Vám odhalí najväčšie tajomstvá uzatvárania predaja ako aj jednoduchý postup ako dosiahnuť, že zákazník nepôjde ku konkurencii, ale dá PENIAZE Vám.

Je to skvost, ktorý by nemal chýbať pri zaškoľovaní, výcviku a  tréningoch predajcov v žiadnej firme.

Je vhodná pre každého človeka, ktorý to s poctivým predajom myslí vážne, chce sa živiť ako obchodník alebo sa chce v predaji výrazne zlepšiť.

Obsahuje nielen fungujúcu technológiu uzatvárania predaja, ale aj množstvo praktických návodov a hlavne veľa konkrétnych príkladov priamo z obchodníckej praxe.


Napísali o knihe:

Mám naštudovaných veľa materiálov o predaji. Pravdu poviem, že knihy týchto 2 autorov sú na popredných miestach v mojej knižnici, no a  SUPERSONIC - osobne si myslím, že som našiel Svätý Grál (doslova zlatú truhlicu) v uzatváraní predaja.“

Marián Dúbravský, FRAXIS s.r.o.


Cena: 19,80 EUR + 3 EUR poštovné
(pri objednaní viac kníh naraz, objednávateľ platí len jedno poštovné)
Platba: Dobierka


Kniha:

1+1=11

Inšpirácia pre podnikateľov, ktorým nestačí prežiť,
 ale chcú expandovať


O knihe:

“Mala som tú príležitosť ako jedna z prvých prečítať si knihu pána Žáka, ktorú vydal pod zaujímavým názvom 1+1=11

Riadim svoje podnikateľské aktivity a už sa roky dennodenne potýkam či už vo svojich firmách alebo u klientov s rovnakými bariérami alebo ťažkosťami, o ktorých sa v tejto knižke píše. 

Priznám sa, že som ju prečítala takmer jedným dychom.

Prečo? 

Veľmi dobre a ľahko sa číta, napriek tomu, že nie vždy ide o ľahké témy. Niekedy sa doslova jedná skôr o "nočné mory" podnikateľov alebo manažérov. 

Je písaná s nadhľadom, dýcha z nej dokonca humor. 

Páči sa mi úprimnosť autora. 

Jeho hľadiská sa môžu zdať občas tvrdé. Nekalkuluje či nedajboh niekoho neurazí. Ale taký je aj život a podnikanie, či riadenie ľudí ako také. Navyše cítiť, že autor píše o tom, čo zažil a pozoroval na vlastnej koži. 

Táto kniha zrejme nemá ambíciu stať sa vážnou učebnicou manažmentu s množstvom definícií a ťažkopádnych poučiek. Je to svieže dielo, ktoré autor veľmi výstižne nazval inšpiráciou.

PhDr. Anna Matúsová, Performia s.r.o.Cena: 16,50 EUR + 3 EUR poštovné
(pri objednaní viac kníh naraz, objednávateľ platí len jedno poštovné)
Platba: DobierkaKniha:

Prirodzené zákony manažmentu


Kniha Prirodzené zákony manažmentu: Admin-škála vás prevedie krok za krokom vytvorením prevratného manažérskeho nástroja, ktorý sa volá administratívna škála. Objavíte nasledovné životne dôležité faktory, ktoré je potrebné skoordinovať a dať do súladu:

Vnímanie: Dozviete sa, ako zvýšiť vaše schopnosti (potrebné na vytvorenie konečného výsledku akejkoľvek snahy alebo úsilia), ktoré sú nevyhnutné na to, aby ste posilinili dobre fungujúce oblasti svojho podnikania, práce či života. Alebo zlepšili akýkoľvek stav, ktorý potrebuje zmenu.

Štatistiky: Naučíte sa ako merať produkciu, aké štatistiky zaviesť a hlavne to, ako ich vyhodnocovať. Je to užitočná pomôcka - doslova nástroj. Tento nástroj, ak je použitý, dokáže spôsobiť oživenie produktivity v akejkoľvek oblasti podnikania alebo života.

Osobné štandardy: Naučíte sa kľúčové pravidlo porovnávania. Teda napríklad na akú úroveň si stanoviť svoje štandardy! „Firme sa nedarí, ale neskrachovali sme.“ „Nie som celkom zdravý, no som ďaleko zdravší ako ten ožran v priekope.“ S čím porovnávate? Svoje ciele nedosiahnete tak, že sa budete porovnávať s niečím horším! Táto životne dôležitá časť vám poskytne jasný náhľad na analýzu svojho potenciálu v porovnaní s tým, čo dosahujete a máte teraz.

Plánovanie: Zlyhaním v plánovaní, plánujete zlyhanie. Táto časť knihy o plánovaní je veľmi jednoducho aplikovateľná a prináša väčšiu istotu v rôznych oblastiach podnikania alebo života.

Smernice: Pravidlá hry. Smernica je kyslík vášho podnikania a zvykov a jej absencia často vytvára ťažkosti v rodine a živote. Je to ako krv. Máte napísané smernice? Dosahujete ich plnenie? Existuje úplný súhlas personálu alebo členov rodiny so smernicami? Napísaná smernica, ak je vydaná a odsúhlasená prináša rýchlosť, a rýchlosť je váš najlepší priateľ. V tejto úžasnej knihe sa dozviete prečo.

Účely a ciele: Toto je „najluxusnejšia, horná časť“ vašej „budovy podnikania a osobnej expanzie.“ Tu leží skutočná SILA. Táto časť samotná vám poskytne dostatok porozumenia, motivácie a zámeru na zrýchlenie vášho postupu pri dosahovaní vašich snov.


Objavte nástroje, ktoré sú kľúčové pre koordináciu a zladenie nevyhnutných krokov a potrebnej energie vedúcej k vytvoreniu takej hybnej sily, ktorá vás dovedie k úspechu.Cena: 24,97 EUR + 3 EUR poštovné
(pri objednaní viac kníh naraz, objednávateľ platí len jedno poštovné)
Platba: Dobierka
Kniha:

Rozhodujúce stretnutie

Bestseller - za prvý mesiac viac ako 500 predaných kníh!

Tamás Kasza napísal svoj ďalší bestseller.

Dalo by sa povedať, že je to kniha pre ľudí pracujúcich v sieťovom marketingu. Ale nie je to celkom pravda.

Zaoberá sa síce kľúčovou časťou obchodu, ktorá rozhoduje o úspechu alebo neúspechu v ňom, ale ide oveľa ďalej.

Rozoberá ako presne ľudia pri hľadaní nových príležitostí rozmýšľajú, či sa jedná o to niečo si kúpiť, do niečoho sa zapojiť alebo si začať tvoriť vlastnú budúcnosť.

Je vhodná pre každého človeka, ktorý sa venuje alebo chce začať venovať obchodu alebo živiť predajom.

Sú v nej priamo praktické návody čo a ako robiť s potenciálnym spolupracovníkom alebo zákazníkom. Nikde inde to nenájdete!


Cena: 19,80 EUR + 3 EUR poštovné
(pri objednaní viac kníh naraz, objednávateľ platí len jedno poštovné)
Platba: Dobierka


Kniha: Bestseller

Tajomstvá uzatvárania predaja

 (Na Slovensku sa predalo viac ako 3.000 kníh!!!)

Predaj, tak ako ho poznáme v roku 2008 SKONČIL.

Už nefunguje tak, ako kedysi.
Existuje jedna časť predaja, o ktorej Vám ešte nikto nepovedal.
Proces, v rámci ktorého dosiahnete, aby zákazník u Vás minul svoje peniaze, sa nazýva UZATVÁRANIE.
Uzatváranie predaja má 13 krokov. 

Naučte si ich a buďte úspešní!

Knihu je možné zakúpiť v slovenskom alebo maďarskom jazyku
Cena knihy: 14,96 EUR + 3 EUR poštovné
(pri objednaní viac kníh naraz, objednávateľ platí len jedno poštovné)
Platba: Dobierka

 CHCEM KÚPIŤ 
objednávajte na: knihy@akoriaditfirmu.sk


Kniha:
Správa pre Garciu - vypredané

Autor vraj túto brožúrku napísal pri večeri, keď sa so svojím synom dohadoval, kto je skutočný hrdina.

Je stále platná, pretože okrem vykreslenia príbehu o vojakovi, ktorý jednoducho splnil príkaz svojho nadriadeného, pojednáva o skutočných hodnotách zamestnancov na pracovisku. 

Je opisom pracovníka, ktorý svojím prístupom k práci a plneniu úloh je nenahraditeľný v akejkoľvek organizácii alebo firme.

Cena knihy: 2,20 EUR

Platba: Dobierka
objednávajte na: knihy@akoriaditfirmu.sk


Kniha:

Vezmi život do svojich rúk

Andrej Kiska - zakladateľ firiem Triangel, Quatro a nadácie Dobrý Anjel. Bývalý prezident Slovenskej republiky.

Kniha je napísaná veľmi jednoducho. Ak niekto začína s podnikaním alebo už podniká, tak táto kniha ho určite podporí. Popisuje v nej, ako podnikať od začiatku až do konca. Ako založiť firmu, rozvíjať ju a vedieť ju aj predať alebo odovzdať, ak to situácia vyžaduje. Popisuje aké problémy vás v podnikaní čakajú a ako ich riešiť. Všetko je v nej veľmi pekne popísané a pretkané jeho vlastnými príbehmi. Kapitoly sú veľmi dobre rozčlenené a pojednávajú vždy o danej téme. Dobrým začiatkom podnikania je mať výnimočný produkt. Prechádza cez marketing, financie, predaj a následne končí vzťahom majiteľa firmy k jeho firme a zamestnancom. Z podnikania nerobí strašiaka a ani nevsúva myšlienku „podnikať za každú cenu“. Uvádza, že podnikanie nemusí vždy rozkvitať, ale môže sa stať, že tak ako ste začali, tak aj skončíte. Proste nie každé podnikanie vyjde. A nerobí z toho vedu. Stojí si za tým, že firma by mala stáť na troch pilieroch, lebo inak sa bude točiť okolo vlastnej osi. Ľudia do firmy by mali byť starostlivo vyberaní a následne aj oceňovaní za vykonanú prácu. Samozrejme nie za každú cenu. Preferuje meranie výkonov a na základe toho odmeňovanie. Je pre neho dôležitá spätná väzba od všetkých zamestnancov, ale i naučiť sa delegovať činnosti na druhých. 

Knihu končí tým, že je dôležitá symbióza medzi prácou, rodinou a sebou samým. Inak vám nebude fungovať ani jedno. Všetko je praktické a hneď použiteľné. Nevysvetľuje žiadne zložité techniky a metódy. Je vidieť, že rozpráva z vlastnej skúsenosti.
Ak ste podnikateľ alebo majiteľ firmy - táto kniha sa vám určite hodí. 

objednávajte na: knihy@akoriaditfirmu.sk

Cena: 14,96 EUR + 3 EUR poštovné
(pri objednaní viac kníh naraz, objednávateľ platí len jedno poštovné)

Platba: DobierkaKniha: 

Ako som vybudoval miliardovú firmu

Keď som mal dvadsaťdva rokov, povedal som si, že v tridsiatke budem mať ženu, dom, dve deti, auto a milión v hotovosti. Bol to rok 1992 a tvrdý cieľ, ale splnil som, čo som si zadal. Avšak po dosiahnutí môjho cieľa som nebol šťastný. 
Mal som všetko: peniaze, dom, rodinu aj auto, no nemal som sám seba. Chcel by som upozorniť na to, že predstava toho, že vám bude dobre vtedy, keď už budete mať dosť peňazí a nebudete musieť pracovať, nie je pravdivá. Držal som sa jej tak silno preto, lebo moji rodičia a starí rodičia často hovorili o tom, ako im na dôchodku bude dobre. 
Dnes už viem, že do penzie nepôjdem nikdy.  Nemám prečo: kým budem vládať, budem pracovať. Aj môj dedo zomrel pri práci a dožil sa deväťdesiatich rokov, čo je veľmi slušný vek. Už sa nemusím rozhodovať, či pracovať alebo nie. Mám v tom jasno.O AUTOROVI:
Marián Kapusta (1970) je zakladateľom firmy ROVA, ktorá sa vo veľmi krátkom čase stala jednotkou na slovenskom trhu vo výrobe ľahkých strešných krytín pôsobiacou v štyroch krajinách Európy. Rodák z regiónu Spiš sa s vami vo svojej knihe podelí o presné a konkrétne nástroje, pomocou ktorých je možné z malej firmy pôsobiacej v okresnom meste vybudovať veľkú nadnárodnú spoločnosť. Dozviete sa, ako uspieť na tvrdom konkurenčnom trhu, ako pritiahnuť, vybrať a udržať tých najlepších, ako zaistiť ziskovosť firmy a mnoho ďalších tajomstiev, ktoré v hrubých knihách nenájdete. Pán Kapusta je finalistom ceny Podnikateľa roka Ernst&Young 2006 a víťazom ceny Profitu za najkrajší podnikateľský príbeh roku 2007. V súčasnosti žije s manželkou a štyrmi synmi v USA.


Cena knihy: 14,96 EUR + 3 EUR poštovné
(pri objednaní viac kníh naraz, objednávateľ platí len jedno poštovné)
Platba: DobierkaKniha:
Umenie vládnuť - vypredané
Autori vykonali jeden výnimočný experiment. Skúmali obdobia blahobytu jednotlivých krajín a národov.

Preskúmali starý Egypt ako aj Fénickú kultúru. Spracovali Indické dejiny a takisto Čínsku históriu. Ozrejmili Grécke experimenty a umenie Rímskej vlády. Preskúmali aristokraciu stredoveku. Nezabudli na Perziu, Arabov a Rusov. Venovali sa novodobej histórii. Veľmi intenzívne preskúmali USA, Švajčiarsko, Nemecko po roku 1945 a Japonsko. 

Čitateľ tu nájde veľa odpovedí na svoje otázky, ale najmä na tieto:

1) Z čoho pozostáva umenie vládnuť v štáte?
2) Čo je tajomstvom úspešných vlád?
3) Akým spôsobom je možné dostať štát do blahobytu?


Cena knihy: 14,96 EUR + 3 EUR poštovné
(pri objednaní viac kníh naraz, objednávateľ platí len jedno poštovné)
Platba: Dobierka